Barion Pixel

Ha szeretnél többet tenni, visszaadni abból amivel az élet megajándékozott, de nem tudod merre indulj… Jelentkezz!

Vendégünk vagy egy kávéra és egy beszélgetésre

Tartozni valahová… nagyszerű érzés tud lenni. Sokan vágyunk rá.
Tenni másokért önzetlenül, szintén ilyen jó érzés és napjainkban talán nagyobb szükség van rá, mint bármikor korábban.
A Rotary Club tagjává válni meghívóval lehetséges, amihez legalább két tag támogatása szükséges. Szeretnénk megkönnyíteni számodra ezt a folyamatot, ezért, ha kéred felvesszük veled a kapcsolatot, hogy megvitassuk a Rotary iránti érdeklődésed.
Kérünk, hogy a mellékelt űrlapon pár szóban röviden írj magadról, és írd le, hogy mit keresel egy Rotary clubban, mi az érdeklődési köröd, mit vársz egy ilyen tagságtól. Fontos, hogy jelölj meg egy elérhetőséget, amelyen felvehetjük veled a kapcsolatot.